Kuo mes tikime

Mes, kaip krikščionys, tikime, kad svarbu sužinoti viską, ką galime, apie Jėzų. Didžiausią laimę gyvenime teikia sekimas Gelbėtoju. Jo meilę patys pajusite, kai sieksite suprasti Jo gyvenimą ir mokymus.

Gaukite Mormono Knygos egzempliorių
Užsakykite dabar

Dažnai užduodami klausimai

Žmonėms kyla daug klausimų apie „mormonus“ arba, pagarbiau sakant, Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios narius. Toliau rasite atsakymus į dažniau užduodamus klausimus.

Taip! Žinoma. Juk žodis „mormonas“ yra tik pravardė. Mes esame Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios nariai. Todėl tikime, kad Jėzus Kristus yra Dievo Sūnus, pasaulio Gelbėtojas, ir Jis mus myli labiau, nei galime įsivaizduoti. Ar tai reiškia, kad mūsų įsitikinimai visiškai tokie patys, kaip ir visų kitų krikščionių bažnyčių? Ne. Bet mes tikrai laikome save pasišventusiais Jėzaus Kristaus pasekėjais.

Taip. Tikrai taip. Tai Dievo žodis, Šventojo Rašto knyga, kurią reikia skaityti siekiant laimingo gyvenimo. Įkvėpimo galime rasti ne tik Biblijoje, bet ir kitose Raštų knygose, kurias naudoja išskirtinai Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčia. Jos visos kartu moko mus svarbių tiesų apie Jėzų Kristų.

Mormono Knyga yra įkvėptų Raštų knyga, kurios paskirtis parodyti mums gyvenimo kryptį ir nukreipti mus pas Jėzų. Iš kur atsirado jos pavadinimas? Prieš šimtus metų senovės pranašas, vardu Mormonas, sudarė metraštį apie savo žmones. Iš jo sužinome, kad jie susidurdavo su daugybe tokių pačių iššūkių, kuriuos patiriame mes. Ir jie, kaip ir mes, įgavo jėgų, kai kreipėsi į Jėzų Kristų. Mormono Knyga duota, kad būtų šiais laikais skaitoma kartu su Biblija, ir taip padėtų priartėti prie Dievo ir suprasti didžiąją Jo meilę mums visiems.

Mes tikime, kad visi esame Dangiškojo Tėvo vaikai. Ir kaip geras ir mylintis tėvas (iš tikrųjų, tobulas tėvas), Jis jus pažįsta. Jis pažįsta jus: žino jūsų iššūkius, pergales, stipriąsias puses ir neįtikėtiną potencialą. Visa tai žinodamas, Jis jus myli. Labai stipriai. Jam nėra nieko svarbiau už jūsų išgelbėjimą. Štai kodėl Jis nori, kad ir jūs Jį pažintumėte.

Tuokdamiesi pastarųjų dienų šventieji supranta, kad santuoka yra duota, kad truktų amžinai. Per santuokos ceremonijas šventyklose ištariami žodžiai „laikui ir amžinybei“, o ne „tol, kol mirtis jus išskirs“. Bet ne žodžiai santuoką padaro amžiną, o Dievo galia. Vaikai, gimę šventykloje susituokusioms poroms, automatiškai „užantspauduojami“ su tėvais. Šeimos, kurios vėliau prisijungia prie Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios, taip pat gali eiti į šventyklą, kad būtų užantspauduotos.

Mūsų mylintis Dievas nori, kad taptume geriausi, kokie tik galime būti. Dažnai tai gali būti skausminga, tačiau kai kurios pamokos išmokstamos tik per patirtį. Išgyvenę sunkius laikus, sužinome, kaip užjausti kitus. Užuojauta daro mus panašesnius į Jėzų Kristų, tobulą mūsų pavyzdį. Kadangi Jėzus kentėjo ir mirė už visas mūsų nuodėmes, Jis puikiai supranta, ką išgyvename ir kaip mums padėti.