Raskite netoliese esančią bažnyčią.
Rasti vietą

Švęskime Kalėdas kartu

Šį gruodį džiaugsmingai švęskite Jėzaus gimimą per ypatingas sekmadienio pamaldas. Tai puiki proga pajusti Kalėdų ramybę, taip pat tai puiki proga pakviesti draugus, kaimynus ir šeimos narius kartu praleisti įkvepiančią valandą.

5 patarimai, kaip puikiai jaustis bažnyčioje

1. Prisistatykite

Bažnyčios nariai jus šiltai sutiks bažnyčioje ir padės jaustis kaip namie. Nesidrovėdami prisistatykite kitiems ir paprašykite žmonių pagalbos, jei turite klausimų. Visi džiaugsis, kad esate ten!

2. Žinokite, ko tikėtis

Kalėdų pamaldos paprastai trunka valandą. Į jas dažnai įtraukiamos giesmės, maldos ir pamokslai (vadinami „kalbomis“), kuriuos sako bažnyčios nariai. Per tas pamaldas Bažnyčios nariai turi galimybę prisiminti Jėzų priimdami sakramentą.

3. Apsirenkite geriausiais drabužiais

Lauksime jūsų su bet kokiais jums patinkančiais tvarkingais drabužiais. Dauguma vyrų dėvi kostiumus arba marškinius ir kaklaraiščius, o moterys dažniausiai dėvi sukneles ar sijonus. Vaikai taip pat dažniausiai būna pasipuošę. Tvarkinga apranga gali jums padėti nusiteikti pagarbiau ir pasiruošti mokytis apie Jėzų Kristų ir Jo mokymus.

4. Sužinokite apie sakramentą (komuniją)

Kiekvieną savaitę duona ir vanduo yra laiminami ir pateikiami susirinkusiems kaip simbolinis priminimas apie Jėzaus Kristaus auką. Tačiau priimti sakramento neprivalote. Jei nenorite priimti sakramento, galite perduoti padėklą kitam asmeniui.

5. Nesivaržydami susisiekite su mumis

Jums niekada nereikia atsakyti, ar dalyvausite pamaldose. Bet jei nerimaujate dėl dalyvavimo, galite iš anksto susisiekti su bažnyčios nariais. Jie gali rasti jums draugą, kuris sėdės šalia ir pasirūpins, kad apsilankę jaustumėtės maloniai. Spustelėkite čia norėdami rasti savo vietinės bažnyčios kontaktinę informaciją.

Daugiau būdų apšviesti pasaulį