Raskite Bažnyčią šalia

Įrašykite reikšmę

Kaip vyksta bažnyčios pamaldos?

Kiekvieną sekmadienį renkamės giedoti giesmių, klausyti pamokslų ir mokyti vieni kitų apie Gelbėtoją. Buvimas bažnyčioje dvasiškai sustiprina ir tai puikus būdas gyvenime likti susitelkusiam į Jėzų. Maloniai priimame visus lankytojus, atėjusius dalyvauti mūsų krikščioniškose pamaldose ir garbinti kartu su mumis.

Pamaldų Bažnyčioje laikas skiriasi kiekvienoje bendruomenėje. Tačiau visada galite tikėtis vieno bendro pagrindinio susirinkimo, po kurio vyksta skirtingos pamokos pagal amžiaus grupes ar bendrus interesus.

Tiesiog pasistenkite atrodyti tvarkingai. Kviečiame ateiti apsirengus bet kokiais tvarkingais drabužiais, su kuriais jaučiatės patogiai. Žinotina, kad dauguma vyrų dėvi kostiumus ar marškinius su kaklaraiščiu, o moterys dažniausiai dėvi sukneles ar sijonus. Paprastai ir vaikai yra dailiai aprengiami.

Tikimės, kad ne. Daugelis mūsų narių kiekvieną savaitę į bažnyčią ateina vieni. Tačiau, jei norite, kad pirmą kartą kas nors jus lydėtų, nedvejodami susisiekite su vietiniais misionieriais ir jie suras jums draugą, su kuriuo galėsite sėdėti kartu. Visada sunku būti naujoku, nesvarbu, kokia būtų situacija, bet greitai susipažinsite su kitais nariais ir pasijusite kaip namuose.

Ne. Svečiai aktyviai dalyvauti neprivalo. Kai sakramento (arba Komunijos) duona ir vanduo dalijami susirinkusiems, galite paprasčiausiai perduoti padėklą kitam asmeniui. Ir tai viskas. Tiesiog sėdėkite ir mėgaukitės pamaldomis. Per Sekmadieninės mokyklos pamoką mokytojas dažnai prašo savanorių paskaityti. Jei dalyvauti nenorite, paprasčiausiai nepakelkite rankos.

Tai tikriausiai priklauso nuo lankomos bendruomenės dydžio. Kai kurios bendruomenės yra tokios didelės, kad nuolatiniai nariai gali ir nesuvokti, jog esate svečias. Kitos yra tokios mažos, kad nariai visi vieni kitus pažįsta ir tikrai atpažins ir draugiškai priims naujoką. Bet kuriuo atveju nedvejodami prisistatykite ar užduokite klausimus. Visi džiaugsis, kad atėjote.

Ne. Mes neprašome paaukoti ir nenaudojame aukų dėžučių.