Per šias Kalėdas #ApšvieskPasaulį su meile

...
Filmukas: ApšvieskPasaulį su meile
Filmukas: ApšvieskPasaulį su meile

Apšviesk pasaulį su meile

1:20

Kas yra #ApšvieskPasaulį? 

#ApšvieskPasaulį? – tai kvietimas Kalėdas paversti tarnavimo kitiems metu. Tai pasaulinis judėjimas, kuriuo siekiama paliesti širdis ir pakeisti gyvenimus darant tai, ką darė Jėzus – maitinti alkanus, guosti vienišus, lankyti ligonius ir nuskriaustuosius ir visiems rodyti gerumą.

Kasdienio tarnavimo kalendorius   

Pateikiame konkretūs tarnavimo pasiūlymus gruodžio mėnesiui, kurie padės jums Kalėdų laikotarpiu susitelkti į pagalbą kitiems. Jei norite dalyvauti, atsisiųskite kalendorių su idėjomis, arba net susikurkite savo

Atsisiųskite kasdienio tarnavimo kalendorių
...
Kūdikėlis Kristus
Kūdikėlis Kristus

Kūdikėlis Kristus

17:56
Filmukas apie Jėzaus Kristaus gimimą.

Šis 18 minučių trukmės Kristaus gimimo istorijos atvaizdavimas ryškiai ir išsamiai atpasakoja Mato ir Luko evangelijose aprašytus šventus įvykius. Kartu su Juozapu ir Marija leiskitės į kelionę iš Nazareto į Betliejų. Pamatykite piemenų nuostabą Judėjos lygumose. Pajuskite išminčių džiaugsmą, kai jie klaupėsi prieš Pasaulio Šviesą – Gelbėtoją Jėzų Kristų.   

Susitikite su misionieriais
Nesvarbu, ar norite sužinoti apie Bibliją, sužinoti, kaip melstis Dievui, ar aptarti, kaip Jėzaus Kristaus mokymai gali suteikti jūsų šeimai džiaugsmo ir ramybės, mūsų draugiški misionieriai yra pasirengę su jumis susitikti nuotoliniu būdu. Spustelėkite norėdami paprašyti susitikimo!
Susitikite su misionieriais
Daugiau šviesos
Sekite mus socialiniuose tinkluose, kad visus metus gautumėte daugiau šviesos.